Registrace je otevřena, stačí kliknout na ikonku v menu. 

Pozvánky

13. března 2011 v 15:35
Pokud jste tu, protože jste na svém blogu našli náš komentář, hledejte vysvětlení zde.


Určitě jste si všimli toho, že k vám komentáře posíláme právě my. Ale není to tím, že bychom klikali na ikonky a odkazy. Pečlivě si před podáním tzv. pozvánky blog prohlédneme a přečteme si nějaké články. Když se nám blog zamlouvá, napíšeme k němu tuto pozvánku:


Dobrý den,
tímto Vás zveme do nejprestižnější univerzity pro Feline jménem Cataracta. Doufám, že vás náš nápad zaujme. S pomocí blogařů, kteří se přihlásí, se nám podaří ho rozšířit. Více informací najdete na našem webu

Ano, pokud jste tento komentář na svém blogu našli, je to pozvánka k naší hře. Zatím není registrace dostupná, ale když vydržíte dočkáte se. Přihlášky se otevírají už 18. 3. 2011 a budou trvat buď do Května a nebo do doby, kdy se přihlásí 30 nebo 40 studentů. Upozorňuji, že každý může mít max. 2 postavy a ty spolu nesmí být ve vážném vztahu (přítel, snoubenec atd.) a v budoucnu se tak ani nesmí stát. Musíte si trochu pohrát a bavit se taky s jinými postavami, než jsou ty vaše. Ale už nic neprozradíme - počkejte si na registraci.


 


Komentáře

1 radim-mek radim-mek | Web | 13. března 2011 v 17:26 | Reagovat

ahoj u mne je rychlovka kdyžtak se zapoj

2 anubides anubides | Web | 14. března 2011 v 13:42 | Reagovat

Ahoj. Děkuji za pozvání, budu sledovat Váš blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama