Registrace je otevřena, stačí kliknout na ikonku v menu. 

O co se jedná?

13. března 2011 v 13:18
Akademie Cataracta vznikla někdy ve 14. století a její historie se táhne až k roku 1973, kdy byla zničena silným tornádem. Letošní rok byly dokončeny opravy a studenti mají znovu možnost se přihlásit.


Kde se nachází?
Nachází se na jednom nejmenovaném ostrůvku uprostřed Tichého oceánu, který v roce 1526 objevil Erwan Lucas Cataracta. Nyní jí vede Sarah Isabell Cataraca.

Pro koho že to je?
Je to škola pro Feline. Jsou příbuzní vlkodlakům. Jejich přirozená podoba je člověk, který má oči jako kočka a špičáky asi o centimetr delší než normálně. Mohou se také proměnit v libovolné zvíře a postupem času se naučit měnit i v další, ale naučit se proměnit v další zvíře trvá několik měsíců a je to velmi bolestivé. Jejich první proměna se odehrává v pubertě (ve 13ti až 16ti letech). Chodí na normální základní školu, ale pak nastupují na specializovanou střední školu pro Feline, která je jedna v každé zemi.

Co to obnáší?
Ten, kdo se chce přihlásit, by měl mít rozvinutou slovní zásobu, ale není to podmínkou. Měli byste mít taky dost času na to, abyste si procvičili hraní. Jedná se o RPG hru - hrajete za jednu postavu. Nechceme tu žádné supermany! V RPG se tomu říká Mary Sue. Vygůglujte si to.

Doufám, že jste s informacemi spokojeni. Veškeré dotazy směrujte na email Komorousek@email.cz
 


Komentáře

1 Tomáš Jurásek Tomáš Jurásek | Web | 13. března 2011 v 13:22 | Reagovat

Ahoj, vytvořil jsem si webovou stránku o fotografování, pokud tě focení zajímá , navšiv prosím můj blog. Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama